Stiahnuť program

Program Vlastná Fotokniha 3.8.13

Kompatibilné s Windows XP a novším.

Kompatibilné s MacOs X 10.6. a novším.

Program "Vlastná fotokniha" poskytujeme zdarma. Je určený pre všetkých, ktorí si chcú vytvoriť profesionálne pôsobiace fotoknihy. Práca s programom je jednoduchá, vytvoriť si peknú fotoknihu je otázkou niekoľkých desiatok minút. Avšak program má veľké množstvo funkcií, ktoré si užívateľ nemusí všimnúť. Preto sme sa rozhodli, že sprístupníme video ukážky základných a niektorých pokročilych funkcií.

Krok 1.

Stiahnite si Program „Vlastná fotokniha“, ktorý poskytujeme zdarma. Je určený pre všetkých, ktorí si chcú vytvoriť profesionálne pôsiobiace fotoknihy.

Krok 2.

Po naištalovaní a spustení programu si vyberte typ, a rozmer fotoknihy, prípadne iné varianty, ktoré sú k dispozícii pre danú fotoknihu.

Krok 3.

Vytvorte si fotoknihu z ponúkaných možností, alebo podľa vlastnej predstavy. Vašej fantázii sa žiadne medze nekladú! Najčastejšie funkcie a fantastické „vychytávky“ nájdete aj vo video návode.

Krok 4.

Keď budete so svojou fotoknihou spokojný, objednáte si ju priamo z programu. Všetko prebehne automaticky a na záver budete presmerovaný do nákupného košíka, kde zadáte počet kusov, adresu dodania, spôsob platby a doručenia.